HERBAL MİRACLE ORGANİK LAVANTA YAĞI 10 ML - alyaherbalmiracle
truck
alyaherbalmiracle
Çağrı Merkezi
  • Text
  • Text
HERBAL MİRACLE ORGANİK LAVANTA YAĞI 10 ML DAMLALIKLI KAPAK
TR VE EU Organik Ürün Sertifikalı Buhar Distilasyonu ile Organik Tarımdan Elde Edilmiş Saf Lavanta Yağı
Organik Lavanta Yağı 10ML
Stok Kodu : IYFJV62
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
400.00 TL
Kargo Ücreti : 20.00 TL
Sepette 1,000.00 TL ve üstü için kargo bedava

TR Ve EU Organik Ürün Sertifikasına Sahip Olan Lavanta Yağımız; Lavandula Angustifolia Cinsi Organik Tıbbi Lavanta Çiçeklerinden Buhar Distilasyonu Yöntemiyle Elde Edilmiş %100 Doğal Ve Saf Lavanta Yağıdır.

Lavanta Yağı Aromaterapinin Baş Oyuncularındandır. Tıbbi Lavanta (Lavandula Angustifolia) İçindeki İki Ana Bileşen Olan Linalol Ve Linalil Asetat Nedeni İle Antibakteriyel, Antiviral, Sinir Sistemi Yatıştırıcı Ve Sakinleştirici Etkilere Sahiptir. Antiseptik Ve Antibakteriyel Özelliği İle Hem Cildinizin Hem De Bulunduğunuz Ortamın Bakteri Ve Virüslere Karşı Dezenfeksiyonu Sağlar. Sebum Düzenleyici Özelliği Sayesinde Akne Ve Sivilce Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Olur. Egzama ve Kuru Cilt Durumlarını Yatıştırır. Kırışıklıkların Azalmasına ve Leke Oluşumunu Önlemeye yardımcı olur. Sebum Düzenleyici Özelliği Sayesinde Akne Ve Sivilce Oluşumunu Engellemeye Destek Olur. Güneş Yanığının Etkilerini Azaltır. Saç Sağlığını Korur ve Yeni Saç Oluşumunu Destekler. Saçtaki kepeklenme problemlerinde etkilidir.

Uyku Problemlerine İyi Gelir.Bebek Ve Çocuklarda Lavantanın Sakinleştirici Ve Rahatlatıcı Etkisinden Yararlanılır. Bebeklerde Masaj Yolu İle Yada Oda İçine Veya Yastığa Damlatılacak Lavanta Yağı Sakinleşerek Uykuya Geçmelerini Hızlandırır. Ayrıca Böcek Ve Sinek Isırıklarında Yatıştırıcı etkisi ile çocuklarda da güvenle Kullanabilir.

.Ürünlerimiz Tamamen Organik Tıbbi Ve Aromatik Lavanta Bitkisinden Elde Edilmekte, Lavanta Çiçeğine Hassasiyeti Yada Alerjisi Olanların Bir Uzmana Danışarak Kullanması Tavsiye Edilmektedir.

Harici Kullanım İçindir. Güneş Işığına Maruz Bırakılmamalıdır.. Ürünümüz TR ve EU Organik Ürün Sertifikasına Sahip Olup Aromaterapi Ve Doğal Kozmetik Üreticilerinin Aradığı Tüm Standartları Analiz Raporuyla Belgelemiştir. Ürün gönderimi 10 Ml Damlalıklı Kapak Koyu Renk Cam Şişe İle  Yapılmaktadır.