ORGANİK LAVANTA YAĞI KOKLAMA TÜPÜ ROLON BAŞLIK - alyaherbalmiracle
truck
alyaherbalmiracle
Çağrı Merkezi
  • Text
ORGANİK LAVANTA YAĞI KOKLAMA TÜPÜ ROLON BAŞLIK
TR VE EU Organik Sertifikasına Sahip Lavanta Yağimız Rolon Başlığı Sayesinde Koklama Tüpü Şeklinde Kullanılarak, Anlık Streslerinizden Arınmanıza Destek Olabileceği Gibi Kulak Arkasına yada Bileklerinize Uygulayarak Kullanıldığında Teninizde Organik ve Doğal bir Parfüm Hissi Yaratır ve Gün Boyu Kendinizi Daha Fresh Hissetmenizi Sağlar.
Organik Lavanta Yağı Koklama Tüpü Rolon Başlık
Stok Kodu : HRMKT
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
400.00 TL
Havale/EFT Fiyatı
(KDV Dahil)
:
25.00 TL
Sipariş sonrası ödeme bildirimi gereklidir
Ücretsiz Kargo

Koklama tüpü ile uçucu yağların direkt solunum yoluyla kullanılması sağlanır. Cepte taşınabilen boyutu kullanım kolaylığı sağlar. Kapağı açtıktan sonra burun deliğine yaklaştırılıp koklanır .Soğuk algınlığı, zihinsel yorgunluk, konsantrasyon, baş ağrısı ve migren, bulantı, uykusuzluk.. gibi problemleri gidermeye ve duygusal olarak dengelenmeye yardımcı olur. 

TR VE EU Organik Sertifikasına Sahip Lavanta Yağimız Rolon Başlığı Sayesinde Koklama Tüpü Şeklinde Kullanılarak, Anlık Streslerinizden Arınmanıza Destek Olabileceği Gibi Kulak Arkasına yada Bileklerinize Uygulayarak Kullanıldığında Teninizde Organik ve Doğal bir  Parfüm Hissi Yaratır ve Gün Boyu Kendinizi Daha Fresh Hissetmenizi Sağlar.